مشاوره حقوقی

مشاوره حقوقی

مشاوره حقوقی

مشاوره حقوقی

مشاوره حقوقی چیست؟ ویژگی های مشاوره حقوقی کدام است؟ برای دریافت مشاوره حقوقی باید به کجا مراجعه کنیم؟

در این نوشته قصد داریم به تحلیل و بررسی این موضوع بپردازیم.

با گذشت زمان و پیشرفت زندگی بشر،مسائل و مشکلات نیز شکل پیچیده ای به خود گرفته اند.مشکلات زمانی مربوط به مسائل روزمره و معیشتی بودند ولی حال در شکل های دیگری ظاهر شدند.با این وضع مشکلات حقوقی از جمله مسائلی است که هر فرد در طول زندگی خواه یا ناخواه با آن مواجه می شود.ریشه این مشکلات می تواند به دلایل خانوادگی،کسب و کار،قراردادهای تجاری و… می باشد.

هر مشکل حقوقی دارای پرونده حقوقی می باشد.با توجه به نحوه و زمان رسیدگی به پرونده حقوقی در ایران شما به طور میانگین ۶ ماه درگیر آن هستید.به دلیل پیچیدگی این پرونده ها این احتمال وجود دارد سایر اعضای خانواده و نزدیکان شما نیز درگیر این مشکل شوند.

ضرورت مشاوره حقوقی

امروزه مشاوره های مختلفی در زمینه حقوقی ارائه می شود.بعنوان مثال مراکز مشاوره و حقوقی بسیاری اقدام به ارائه مشاوره تلفنی،اینترنتی و البته حضوری می پردازند.

اگر مسئله و مشکل شما به نسبت از پیچیدگی کمی برخوردار است و قبل از تصمیم گیری نیاز به صحبت با مشاور حقوقی داشتید به شما توصیه می کنیم با مشاور حقوقی تلفنی صحبت کنید و راهنمایی مورد نیاز خود را دریافت کنید.

استفاده از مشاوره های حضوری بیشتر برای زمانی توصیه می شود که اتفاق و مشکل شما شکل ویژه ای به خود گرفته باشد و یا قادر نباشید توضیحات و اسناد خود را پشت تلفن ارائه دهید و نیاز به حضور فیزیکی برای ارائه مدارک دارید.در این مواقع باید با یک تماس تلفنی تقاضای قرار ملاقات حضوری داشته باشید.

مشاوره حقوقی غیر حضوری

اگر مطرح کردن مشکل شما از طریق تلفن امکان پذیر است می توانید از مشاوره های حقوقی غیرحضوری بهره مند شوید.بدین صورت که با شماره گیری موسسه مورد نظر و مطرح کردن مشکل خود به مشاور مورد نظر متصل می شوید و راهکار و راهنمایی خود را دریافت می کنید.

موسسه حقوقی تهران وکیل بعنوان یکی از قدیمی ترین موسسات حقوقی در تهران آماده ارائه خدمات مشاوره ای به شما عزیزان می باشد.