هزینه وکیل برای طلاق توافقی

هزینه وکیل برای طلاق توافقی

هزینه وکیل برای طلاق توافقی

هزینه وکیل برای طلاق توافقی

هزینه وکیل برای طلاق توافقی چه مقدار است؟ همانطور که در قبل برای شما بازگو کردیم باید خاطر نشان کنیم که داشتن وکیل می تواند شما را به هدفی که می خواهید راحت تر برساند.به این منظور می باشد که زوجین در هنگام جدایی و طلاق چه به صورت توافقی و چه به صورت دادخواست با داشتن وکیل کارآمد می توانند به راحتی از پس بالا پایین شدن های دادگاه ها بر بیایند.

هزینه وکیل برای طلاق توافقی.البته باید این موضوع را در نظر گرفت که هر وکیلی نمی تواند موضاعات سخت را حل کند باید از وکیل خانواده یا وکیل حقوقی استفاده شود.

در طلاق توافقی امروزه بعضی زوج ها در هنگام عقد زوجه را وکیل خود می کنند و اختیار تام را در مورد جدایی به وی می دهند یعنی همان حق طلاق یا وکالت طلاق توافقی که مرسوم است.

در هر صورت در دادگاه دیوان عالی نمی توانید بدون وکیل حضور داشته باشید ممکن است شما وکیل به صورت یکی اقوام باشد پدر مادر و….

طبق اظهارات در قانون اساسی زوجین می توانند برای دفاع از حق خود وکیل مدافعی را داشته باشند پس معذوریتی از این بابت وجود ندارد.

هزینه وکیل برای طلاق توافقی.شاید تصور شما از وکیل شخصی باشد که به تمتمی راه ها و چاه های اداری و حقوقی آشنایی دارد و می تواند ۱۰۰ درصد مشکل پیش امده را از سر راه بر دارد این موضوع درست است ولی برای داشتن وکیل و حل موضوعات مربوطه به واسطه وکیل باید شما هزینه ای برای داشتن وکیل بپردازید .

هزینه وکیل برای طلاق های توافقی

در جوامع اوروپایی داشتن وکیل یک امر ضروری می باشد تا به واسطه ان اگر کوچیک ترین اتفاقی پیش امد وکیل ان را حل کند و برای داشتن وکیل هم باید سالیانه میزان مبلغی به عنوان دستمزد یا حقوق به وکیل بدهند.

در کشور عزیز ما هنوز این جریان باب نشده است البته بعضی از خانواده ها دارای وکیل هستند اما تعدادشان محدود است.

برای گرفتن وکیل اگر خود به دفتر حقوقی مورد نظر بروید مطمعنا در مورد دستمز باهم توافق می کنید.

ولی اگر دادگاه برای شخصی وکیل قرار دهد انگاه همان میزانی که دادگاه خواسته است برای دستمزد وکیل باید پرداخت شود.

در مورد دستمز و مقدار آن نمی توان صحبتی کرد چون وکلا با توجه به تجربه خود میزان آگاهی ک دارند این مبلغ را تعیین می کنند و شما می توانید قبول کنید یا خیر هیچ ممنوعیتی در این باره وجود ندارد.

اما این موضوع مورد بحث است که اگر شما بخواهید کارتان سریعتر راه بیوفتد باید وکیلی انتخاب کنید که از نظر آگاهی و تجربه بالایی داشته باشد پس مطمعنا دستمزد بیشتری باید پرداخت کنید.

هزینه وکیل برای طلاق توافقی.همانطور که در بالا گفتیم میزان پرداختی ها متغیر است و با توافق طرفین داده می شود.

باشد که با مطالب خود بتوانبم آگاهی شمارا بالا ببربم.