هزینه وکیل برای طلاق

هزینه وکیل برای طلاق : در هنگام طلاق همگی ما از داشتن وکیل اگاهی داریم به این صورت که طرفین زوج این حق رادارند که برای دفاع از حق خود در دادگاه وکیلی انتخاب کنند.

در قانون اسلامی کشور عزیزمان در بند ۳۵ این امر به صورت کامل توضیح داده شده است که طرفین دعوا این حق را دارند که برای دفاع از اظهارات خود در نزد قاضی محترم دادگاه وکیل انتخای کنند.
در واقع تفکر بعضی از افراد از وکیل این است که فردی است که ۱۰۰ مشکل را حل خواهد کرد.در واقع شخصی است که موضوع و مشکل پیش امده را برای ما روشن تر می کند.
بیشتر مردم میپسندند که در تمامی اومور خود وکیلی داشته باشند تا بتواند راهنمایی لازم ا در تمامی حنبه های زندگی به انها داشته باشد اما در اینجا بحث هزینه وکیل پیش می آید که در بعضی موارد بسیار بالا می باشد.
گاهی یک مشکل انقدر به شا فشار می آورد که ما حاظر هستید قراردادی با وکیل امضا کنید و هرچقدر م که بشود هزینه کنید اما این نکته را بدانید که باید حتما بر سر هزینه وکیل به توافق برسید و بعد قرار داد مربوطه را امضا کنید یا به هیچ وجه قرار داد را نخوانده امضا نکنید.

میزان هزینه وکیل برای طلاق

این حق شماست که میزان حق وکالت را بدانید ممکن است شما با توجه به پولی که دارید هرچقدر که بخواهند قرار داد ببندید و برای اینکه زودتر و سریع تر کار شما راه بیوفتد و به نتیجه نهایی برسید هزینه زیادی پرداخت کنید اما گاهی شخصی توانایی مالی انچنان بالایی ندارد که بخواهد هر هزینه ای باشد قبول کند پس این نکته را لازم است بدانید که هرچقدر وکیل طلاق شما تحصیلات و تجربه کاری بالایی داشته باشد از نظر قانون وکلای ثبت شده میزان هزینه ی بالا تری دارد.

پس اگر شما بخواهید کارتان سریعتر راه بیوفتد باید از وکیلی استفاده کنید که سابقه دار است پس طبیعتا هزینه زیاد تری هم باید پرداخت کنید.
در قانون اسلامی و در خانه وکلا ایران میزان دستمزد معین نشده است چرا که شغل وکالت یک شغل آزاد می باشد پس بر مبنای نکاتی که در بالا ذکر کردیم باید هزینه وکیل پرداخت شود.
در هنگام طلاق باید وکیلی انتخاب کنید که علاوه بر اینکه کار بلد باشد هزینه معمولی دریافت کند.
هزینه وکیل برای طلاق متفاوت است مثلا در طلاق توافقی میزان ممکن است کمتر باشد یا گاهی ممکن است مرد درخواست طلاق زن را رد کند و سال ها پروسه طلاق طول بکشد رد این صورت هزینه طلاق بیشتر است.
امید است با مطالب خود بتوانیم شمار در زمینه های مختلف حقوقی آگاه سازیم.