هزینه وکیل طلاق توافقی

هزینه وکیل طلاق توافقی

هزینه وکیل طلاق توافقی

هزینه وکیل طلاق توافقی

هزینه وکیل طلاق توافقی چه مقدار است؟ برای اطلاع دقیق از هزینه وکیل طلاق توافقی چه کار باید بکنیم؟ تعرفه و هزینه وکیل طلاق توافقی تحت چه شرایطی ارائه می شود؟ در این نوشته به تحلیل و بررسی دقیق این موضوع می پردازیم.

وکیل طلاق توافقی در سطوح مختلفی طبقه مندی می شوند.کیفیت هر وکیل با توجه به سابقه،تعداد پرونده های موفق وی که به نتیجه مطلوب رسیده اند،تعداد مراجعان به دفتر وی و سرعت او در روند پیشرفت پرونده مشخص می شود.برای اطلاع دقیق از حق الوکاله هر وکیل بهتر است با دفتر وی تماس برقرار کنید و با پرس و جو در مورد روند کاری وی و هزینه پرونده جواب معلوم و مشخصی دریافت کنید.

برای انتخاب بهترین وکیل باید با قیاس سابقه و رزومه و البته حق الوکاله آن ها به انتخاب مطلوب دست پیدا کنیم.

مزایای وکالت در طلاق توافقی

اگر برای گرفتن طلاق از وکیل استفاده کنیم روند طلاق در کم ترین زمان ممکن انجام می شود.

مهم ترین مزیت اخذ وکیل برای طلاق این است که نیازی به حضور فیزیکی زن و مرد(زوج و زوجه) در دادگاه نمی باشد.

دادن حق وکالت در طلاق توافقی این حسن را دارد که دیگر نیازی به حضور زن و شوهر در جلسات مشاوره یا داوری نیست و وکیل طلاق توافقی به نیابت از آن ها می تواند در جلسات حضور پیدا کند و از حقوق آن ها دفاع کند.

وکیل طلاق توافقی می تواند تمام توافقات صورت گرفته بین زن و شوهر را تحت عنوان صورت جلسه به دادگاه ارائه دهد.

حتی با حضور وکیل نیازی دیگر به حضور زن و شوهر نیست و در صورت لزوم صیغه طلاق جاری می شود.

موسسه حقوقی تهران وکیل با برخورداری از بهترین و مجرب ترین وکلای پایه یک دادگستری آماده است بهترین خدمات مشاوره ای را به شما هم میهنان عزیز ارائه دهد.

اگر به دنبال انجام طلاق توافقی در دوره کوتاهی هستید با ما تماس برقرار کنید.استفاده از وکلای تهران وکیل مدت زمان طلاق توافقی را بین ۳ الی ۱هفته به طول می انجامد.طلاق توافقی با استفاده از وکیل بهترین راه برای جدایی آسان،بی دغدغه و بدون نیاز به حضور زوجین است.

برای کسب اطلاعات بیشتر با موسسه حقوقی تهران وکیل تماس برقرار کنید.