وکیل طلاق

وکیل طلاق

وکیل طلاق

وکیل طلاق

وکیل طلاق یک اصطلاح عامیانه می باشد، منظور از وکیل طلاق، وکیلی است که در قوانین حقوق خانواده (دعواهای خانوادگی) ماهر و زبده باشد.

در نوشته های قبل مطالبی در مورد وکیل مهاجرت برای شما ارائه دادیم.

زمانی که یک زوج اقدام به طلاق می کنند برای بهتر تصمیم گرفتن نیاز دارند با یک وکیل طلاق مشورت کنند. وکیل طلاق می تواند با گرفتن یک وکالت از موکل خود، در امر طلاق به او کمک کند.

وکیل طلاق هم می تواند بهترین وکیل زن و هم می تواند وکیل مرد باشد، هر یک از وکلای حقوقی می توانند به عنوان وکیل، وکالت موکل خود را قبول کنند، اما وکیل هایی که به صورت تخصصی در طلاق فعالیت دارند می توانند راهگشای بهتری باشند.

وکیل طلاق علاوه بر مبحث طلاق بر مباحث دیگری همچون: نکاح دائم و موقت، مهریه و نفقه و سایر امور حقوقی آگاهی دارد.

همانطور که می دانید مهریه حق زن می باشد، در امور مهریه و گرفتن مهریه هم وکیل طلاق می تواند انتخاب مناسبی باشد، مخصوصا مهریه دختر باکره.

وکیل طلاق ماهر

در عقد دائم و موقت، زن مالک مهریه می شود. مقدار مهریه را باید قبل از عقد با توافق زن و مرد مشخص نمود بحث مهریه موضوع های مختلفی دارد که بهتر است در این خصوص با یک وکیل صحبت کنید.

برای آنکه وکیل بتواند پرونده ی شما را در داگاه جلو ببرد لازم است که از شرایط ضمن عقد که در عقد نامه ثبت شده است آگاهی داشته باشد، موکل نیازی به گفتن رازهای خود به وکیل ندارد و با گفتن موارد ضروری می تواند به وکیل خود کمک کند.

هر موکلی به دنبال یک وکیل قابل اعتماد و مطئمن می باشد

برای اعتماد کردن به وکیل خود می می توانید پیشینه، تخصص و پرونده های قبلی او را بررسی کنید. برای داشتن وکیل مانند هر وکیل دیگری باید یک وکالتنامه بین موکل و وکیل تنظیم شود.

میزان وکالت وکیل بستگی به تعیین موکل دارد، موکل باید اختیاراتی که به وکیل خود می دهد را در مفاد وکالتنامه ذکر و آن را امضاء کند.