وکیل پایه یک تهران

وکیل پایه یک تهران

وکیل پایه یک تهران

وکیل پایه یک تهران : در زندگی امروزه بسیار از مشکلات و مسائل حقوقی به صورت تصاعدی بالا رفته است که به جرات می توان گفت در زندگی کمتر کسی این مسائل وجود ندارد.

در واقع مسائل مربوط به حقوق افراد و حق آنها در همان ابتدایه زندگی یعنی از دوره ای که ما انسان ها پا به این دنیا می گذاریم تا موقع بلوغ جوانی و بزرگسالی و میانسالی و پیری این مسائل همواره همراه ما هستند و در برخی موارد ممکن است باعث اختلال در زندگی روزمره ما هم شود.

حتی بعد از فوت هم باز اینگونه مسائل ادامه دارند.برای حل اینگونه مسائل همواره علم توانسته افرادی را وارد جامعه کند تا بتوانند در زمینه حقوقی به انسان ها کمک کنند که این افراد همان مشاوران حقوقی یا همان وکیل پایه یک می باشند.

در واقع وکیل پایه یک فردی می باشد که از نظر حقوقی دانایی بالا را دارا است و می تواند اختلافات به وجود امده را حدالمکان به حداقل برساند در واقع فرد وقتی دچار سردرگمی درمسائل حقوقی خود می شود به مشاوران حقوقی یا همام وکیل پایه یک مراجعه می کند وظیفه مشاوره حقوقی به این صورت می باشد که در ابتدا مشکل را باید خوب تجزیه و تحلیل کند و از فرد به صورت جامع مشکل به وجود امده را بپرسد تا بتواند بهترین راه حل را برای مشکل ایجاد شده پیدا کند.

وکیل پایه یک تهران

بهترین وکیل پایه یک تهران

چرا که وقتی وکیل پایه یک اظهارات خود را در نزد دیوان عالی دادگستری مطرح می کند وقتی قاضی رای را صادر کرد دیگر امکان تصحیح وجود ندارد به جز در موارد رضایت از فرد دعوی.

پس وکیل باید بتواند اظهاراتی را بیان کند که به نفع موکل خود باشد.شاید این سوال برای شما عزیزان پیش امده باشد که وکیل پایه یک دادگستری به چه معنا می باشد؟

در واقع همانطور که در بالا ذکر کردیم شخص وکیل باید دوره هایی را در ارتباط با آزمون های وکالت بگذراند تا بتواند به مقام وکیلی پایه یک دادگستری برسد.در واقع وکیل پایه یک دادگستری شخصی است که در کانون وکلا عضو است و با داشتن پروانه وکالت از حقوق موکلان خود دفاع می نماید.

نکته قابل توجه دیگر این است که در میان مردم این موضوع بسیار باب است که می گویندوکیل پایه یک شخصی است که درای تجربه زیاد و سن بالا باشد .یا مثلا گاهی می گویند از وکیل زن نباید در مسائل حقوقی استفاده کرد به دلیل اینکه ممکن زن دلسوزی کند و پرونده به درستی پایان نگیرد یا می گویند اشخاص وکلای جوان از نظر تجربه بسیار پایین تر و ناتوان تر از افراد سالخورده می باشند.

در واقع این یک باور است که در میان مردم باب شدهاست و می توانیم به صراحت بگوییم که در بعضی از موارد حتی عکس این شنیده اتفاق می افتد

وظیفه اصلی شخصی که وکیل پایه یک دادگستری می باشد این است که همانطور که قاضی محتم دادگاه دادرسی می کند وکیل وظیفه دارد تا با شواهد و اظهارات خود از این دادرسی دفاع کند یا اینکه آنرا نفی کند.

وکیل پایه یک در تهران می تواند شمارا در زمینه حقوقی راهنمایی کند و به شما مشاوره بدهد برای بهره گیری از این مشاوره های حقوقی با تلفن های ما تماس حاصل فرمایید.