مشاور حقوقی وکیل خانواده

مشاور حقوقی وکیل خانواده

مشاور حقوقی وکیل خانواده فردی است که نسبت به تمام حقوق فردی، خانواده و اجتماعی اطلاعات کافی دارد، شما می توانید سوالات خود را در زمینه ی حقوقی با مشاوره های حقوق در میان بگذارید و با قوانین موجود در هر زمینه ای آشنا شوید. مشاور حقوقی وکیل خانواده از طریق تلفن و اینترنت هم قابل دسترسی است و نیازی به مراجعه حضوری ندارد.

دعوای بین خانواده ها تمام شدنی نیست و این موضوع در تمامی خانواده ها به چشم می خورد. همانطور که می دانید خانواده یکی از ارکان مهم در جامعه می باشد و رسیدگی به دعوای خانوادگی از مهم ترین وظایف مشاورحقوقی وکیل خانواده می باشد. وکیل خانواده چه کسی است؟ وظیفه دارد که دعوای خانوادگی را بررسی و رسیدگی نماید.

این دعوا و کشمکش ها بر اساس روابط بین زوجین، پدر و مادر، فرزندان، ارث و میراث، نفقه، طلاق و یا هرچیز دیگری شکل می گیرد. به تدبیر مشاور حقـوقی وکیل خانواده تمامی مسائل مربوط به دعاوی خانوادگی حل و فصل می شوند. مشاور حقوقی وکیل خانواده می تواند بین خانواده ها داوری کند، داوری کردن یک تدبیر قرآنی می باشد.

خانواده در قرآن به عنوان یک کانون مقدس به حساب می آید، به همین دلیل اقدامات حقوقی بسیاری در این خصوص انجام می شود تا بنیان خانواده از بین نرود، پس از به جود آمدن یک مشکل در زندگی قبل از اینکه به دادگاه بروید و درخواستی ارائه دهید حتما با یک مشاور حقوقی وکـیل خانواده صحبت کنید شاید مشکل شما قبل از شکایت و دادگاه رفتن حل شود.

وظایف مشاور حقوقی وکیل خانواده

تهیه متن قرارداد های شرکت یا سازمان و نظارت بر روند عقد آنها.

ارئه اطلاعات لازم و انجام امور حقوقی مربوط به انواع مناقصه ها، مزایده ها و …

ارائه مشاوره های حقوقی به مدیران و کارکنان

جمع آوری، بررسی و تنظیم اطلاعات لازم برای تهیه قوانین، اساسنامه ها، آیین نامه ها، دستورالعمل ها و…

انجام کلیه کارهای مربوط به ثبت، تغییرات در ساختار، انحلال شرکت ها و …(عمدتا در شرکت های خصوصی)

جمع آوری اطلاعات لازم و استفاده از آنها برای دفاع از سازمان یا شرکت مربوطه در محاکم قضایی

رسیدگی به شکایات و دعاوی حقوقی و اداری