وکیل حقوقی

وکیل حقوقی

وکیل حقوقی با اتکا بر دانش حقوقی و دانستن قوانین و در کنار این عوامل کسب تجربه زیر نظر اساتید علم حقوق آماده انجام وکالت شما یا ارائه مشاور حقوقی مورد نیاز شما را دارد.

بسیار پیش آمده که کسی نزد شما می آید و آدرس و شماره تماس یک وکیل خوب و خبره را می خواهد.یا زمانی بین شما و کس دیگر دعوا و مشاجره ای رخ می دهد و بعد از مدتی اطلاعیه ای به منزل شما فرستاده می شود.در این زمان شما به یک وکیل حقوقی خوب برای پیگیری کار پرونده خود نیاز دارید.

باید این را بدانید که یک وکیل حقوقی خوب اغلب دارای یک دفتر وکالت است یا در یک موسسه حقوقی معتبر مشغول به فعالیت است.

وکیل دادگستری درجه یک

وکیل حقوقی .وکیل به کسی گفته می شود که به نمایندگی از کسی اقدام به انجام کاری می کند.این کار هم در ازای دریافت حقوق می باشد و هم به صورت رایگان انجام می شود.

در نوشته های قبل مطالبی پیرامون وکیل پایه یک دادگستری و وکیل پایه یک دادگستری یعنی چه و هزینه های طلاق توافقی ارائه دادیم.با ما همراه باشید.

وکیل دادگستری به کسی گفته می شود که پروانه وکالت خود را از کانون وکلای دادگستری گرفته باشد و اسم وی درون دفتر مخصوص به کانون وکلای ایران ثبت شده باشد.

پرونده حقوقی و پرونده کیفری

وکیل حقوقی .پرونده حقوقی و پرونده کیفری با هم تفاوت دارند.کلیه کارها و فعالیت های می تواند برای ما تبعات قانونی و مسئولیت های قانونی به دنبال داشته باشد.حال این سوال مطرح می شود که آیا جرایمی که فرد مرتکب می شود تبعات قانونی به دنبال دارد؟ می توان ضرر و خسارت ناشی از جرایم را نیز مطالبه کرد؟ کس که براثر لغزندگی جاده سرخورده است و با شما برخورد کرده است نمی توان بعنوان مجرم کیفری شناخت و فقط پرداخت خسارت و دیه به او تعلق می گیرد.

بنابراین طرح دعوا و تشکیل پرونده کیفری نوع خاصی است و فقط به موضوعاتی تعلق می گیرد که در قانون برای انجام آن مجازات در نظر گرفته شده است.