معرفی بهترین وکیل بانکی در شیراز

معرفی بهترین وکیل بانکی در شیراز به همراه آدرس و شماره تماس

وکیل بانکی در شیراز به تمام امور مرتبط با بانک میپردازد و از آنجایی که مهارت و تسلط کافی در این زمینه دارد به شما در دفاع کردن و گرفتن حق خودتان کمک ویژه ای می کند. در این مطلب در جدول زیر بهترین وکیل بانکی در شیراز را به شما معرفی خواهیم کرد.

لیست بهترین وکلای بانکی در شیراز

ردیف نام آدرس شماره تماس
1 مهدی خورشیدی شیراز، خیابان قصردشت، ساختمان وکلا، طبق سوم، واحد یک 09173220018
2 مسعود فریدون نژاد شیراز، خیابان قصردشت، بالاتر از سه راه عفیف آباد، ساختمان پرتوی، طبقه 5 بانک پارسیان، واحد 8 07136267644
3 حامد اسکندری شیراز، فلکه گاز، صدمتر به سمت میدان اطلسی، طبقه فوقانی بانک رفاه، طبقه اول واحد 1 09171114836

بهترین وکیل بانکی در شیراز کیست؟

قوانین مربوط به معاملات بانکی، دریافت ها و پرداخت‌های این مرکز اقتصادی جامعه منجر به بجود آمدن شاخه تخصصی حقوقی وکیل بانک شده است. وکیل بانکی در واقع زیر مجموعه وکیل تجاری است. وظایف این وکلا در ادامه مورد بررسی قرار داده می شود.

بهترین وکیل بانکی در شیراز فردی است که به وظایف خود در قبال موکلش کاملا مسلط باشد و دلسوزانه به دفاع از وی بپردازد. وکیل بانکی باید در محاکم حقوقی و مراجع نظامی حضور پیدا کند و با در دست داشتن مدارک و مستندات لازم به گرفتن حق و حقوق موکل خود بپردازد. همچنین مشرف بودن به قراردادهای بانکی و جمع آوری اطلاعات لازم در رابطه با مناقصات و مزایدات نیز میتواند به موکل خود کمک ویژه ای داشته باشد. در رابطه با پرونده بانکی خود با وکلای بانکی در شیراز که در بالا آمده است، تماس بگیرید.

بهترین وکیل بانکی در شیراز کیست؟

وکیل بانکی کیست؟

وکیل بانکی به فردی گفته می شود که تمام دعاوی مربوط به بانک را بداند و نسبت به آنها مسلط باشد. به تمام دعاوی بانکی مسلط بوده و تجربه کافی برای دفاع از پرونده های قضایی مروبطه را در محاکم قضایی دارد. در نظر داشته باشید که کار های مربوط به امور حقوقی بانکی از تخصصی ترین دعاوی قضایی بوده و وکیل بانکی باید تخصص ویژه در این حوزه داشته باشند.

وظایف وکیل بانکی در شیراز چیست؟

وظایف این وکلا در زمینه های زیر اسطت:

  • مطالبه وجه نقد بابت صدور چک، سفته و برات از طرف بانک
  • الزام به انجام تعهدات از طرف بانک
  • الزام به تنظیم سند رسمی ملک مورد وثیقه از طرف بانک
  • دعاوی مربوط به ضمانت نامه ها و اعتبارات اسناد

انواع دعاوی بانکی چیست؟

  • دعاوی مطالبه وجه نقد از بابت صدور چک ، سفته و برات که بانک علیه اشخاص حقیقی یا حقوقی مطرح می‌کنند.
  • خواسته الزام به انجام تعهدات از سوی بانک ،علیه اشخاص مانند طرح دعوی علیه اشخاص دایر بر الزام به رهن دادن وثایق ملکی برای وصول طلب بانک.
  • طرح دعوای بانک علیه اشخاص در قالب دعوی ورود ثالث یا جلب ثالث و یا دعوی تقابل .
  • دعاوی مربوط به ضمانت نامه ها یا اعتبارات اسنادی.

مشاوره با وکیل بانکی در بحث قرارداد بانکی

قراردادهای مربوط به مشتریان در بانک ها بر اساس یک نمونه پیش فرض تنظیم می شود. این ضوابط مشتمل بر قوانین حاکم بر صدور مصوبه اعطا تسهیلات، پیش بینی نرخ سود و خسارت تاخیر تادیه، کیفیت اخذ تضمین و… است و بانک ها همگی چه خصوصی و چه دولتی و همچنین موسسات مالی و اعتباری باید قوانی گفته شده را رعایت کنند.

اسامی وکلای دادگستری شیراز به صورت کامل در لینک درج شده قرار گرفته است.

اشتراک‌گذاری