نوامبر 29, 2021
وکیل قتل شیراز

بهترین وکیل قتل در شیراز به همراه آدرس و شماره تماس

قتل یکی از جرائمی است که در تمامی نظام‌ های حقوقی دنیا جرم‌ انگاری شده‌ یعنی قانون‌گذار آن را ممنوع و برای مرتکب آن مجازات می خواند. قتل انواع مختلفی دارد و بسته به نوع آن مجازاتش هم متفاوت است. در این مطلب با بهترین وکیل قتل در شیراز بیشتر آشنا می شوید.

لیست بهترین وکیل قتل در شیراز

ردیفنامآدرسشماره تماس
1دفتر وکالت حامد اسکندریشیراز، بلوار مطهری شمالی(زرگری)، نبش کوچه1309171114836
2دفتر وکالت امین نوریشیراز، بلوار دکتر شریعتی (معالی آباد)، حد فاصل پزشکان و دوستان، ساختمان اوتانا 1، واحد 50609177168878
3دفتر وکالت عبدالرضا دبیریشیراز، بلوار دکتر شریعتی (معالی آباد)، نرسیده به کوچه 25، ساختمان جوام09173150751
4دفتر وکالت سهراب اژدهاکششیراز، بلوار دکتر شریعتی (معالی آباد)، نرسیده به کوچه 25، ساختمان جوام09173168442
5دفتر وکالت محمد جاودانیشیراز، بلوار دکتر شریعتی (معالی آباد)، نبش کوچه31، ساختمان اوتانا 2، واحد30109171175280
6دفتر وکالت حمیدرضا جمشیدی اردکانیشیراز، خیابان معالی آباد، نبش خلبانان، ساختمان میرداماد، طبقه سوم، واحد 30207136350482
7دفتر وکالت صمد صادقیشیراز، بلوار میرزای شیرازی (تاچارا)، نرسیده به کوچه 10.09177141095

بهترین وکیل قتل در شیراز کیست؟

برای گرفتن حق در زمینه پرونده قتل باید حتما از فردی متخصص در این زمینه کمک بگیرید. وکیل قتل به ما کمک میکند تا پرونده را طبق قانون و درست پیش می برد. در جدول بالا اسامی بهترین وکلای قتل در شیراز را برای شما آورده ایم.

انواع قتل و مجازات‌ مربوط به آنها

قتل انواع مختلفی دارد و بسته به نوع آن مجازات متفاوتی در انتظار قاتل است. از انواع قتل طبق نظر قانون جمهور اسلامی وکیل قتل میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

  • قتل عمد: قتل عمد به معنی کشتن غیر قانونی یک انسان زنده با اراده، تصمیم و نقشه قبلی است. مجازات قتل عمد، قصاص می باشد.
  • قتل شبه عمد: در قتل شبه عمد، قاتل قصد و نیت کشتن دیگری را نداشته است. مثلا فردی به قصد تربیت دیگری را کتک می زند و به موجب آن فرد کشته می شود. مجازات قتل شبه عمد پرداخت دیه و حبس است.
  • قتل خطای محض: این قتل به طور کاملا اتفاقی انجام می شود. مثلا قتل توسط کودکی که به کسی شلیک کند، یا تیری که به قصد کشتن بک پرنده اشتباها به انسان اصابت کند، جزو قتل خطای محض هستند.

اگر موضع حقوقی شما چیز دیگری است و نیاز به وکیل دادگستری خوب دارید به لینک درج شده مراجعه کنید ا با انها آشنا شود.

مجازات مرتکب جرم قتل

مجازات شخصی که مرتکب قتل عمد می‌شود قصاص نفس است. قصاص نفس به این معنی است که با شخصی که مرتکب قتل شده‌ است، همان کاری انجام می‌شود که خودش با دیگری انجام داده. یعنی شخصی که مرتکب قتل شده‌، در قبال جنایتی که کرده به اعدام محکوم می شود.

مجازات مرتکب جرم قتل

مراحل شکایت از قاتل در شیراز چگونه است؟

برای پیگیری قتل باید ابتدا از وکیل متخصص در این زمینه استفاده کنید. چنانچه مدارکی برای اثبات ادعای خود و یا دفاع از خود دارید به وکیل قتل تحویل داده و وکالت نامه وکیل را امضاء می کنید. مدارکی که برای تشکیل پرونده لازم است شامل:

  • مدارک شناسایی از قبیل شناسنامه و کارت ملی
  • ارائه مدارک و مستندات و شهود برای اثبات جرم قتل

تهران وکیل با گروه وکلا در کشور با حرفه ای کردن پرونده‌ها گام موثر در جهت موفقیت در دادگاه‌ها برداشته است، با تماس و مراجعه هر کدام از شما به شماره‌های اعلام شده بلافاصله وکیل مورد نظر را پیدا کردن و می توانید تشکیل پرونده کنید.

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *