وکیل دادگستری حامد اسکندری

معرفی حامد اسکندری وکیل پایه یک دادگستری

چت آنلاین با حامد اسکندری وکیل پایه یک دادگستری

مشاوره حقوقی با وکیل مجرب می تواند از بروز بسیاری از مشکلات و آثار زیان بار پیشگیری کرده و علاوه بر آن در هزینه و زمان شما نیز صرفه جویی کند. حامد اسکندری وکیل پایه یک دادگستری در شیراز به صورت حرفه ای و تخصصی در زمینه خدمات حقوقی فعالیت میکند. در این مطلب از وب سایت رسمی وکیل تهران با خدمات جناب آقای حامد اسکندری آشنا می شوید. با ما همراه شوید.

حامد اسکندری وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی

بدون شک همه ما در زندگی خود حداقل یک بار دچار مسائل و دعاوی حقوقی شده ایم که به دلیل عدم مشورت با وکیل پایه یک دادگستری روال پرونده ما به مشکل خورده باشد. حامد اسکندری وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شیراز، دانش آموخته ی گرایش حقوق خصوصی در ارشد آماده برای ارائه خدمات وکالت و مشاوره در انواع دعاوی حقوقی، کیفری، خانوادگی، ثبتی، بیمه، تجاری، تعزیرات، اداره کار، شهرداری و امور گمرکی همچنین انجام تخصصی امور قراردادها و شرکت ها با تکیه بر اطلاعات علمی و تعهد کاری می باشد. وی به شما کمک می کند تا بتوانید پرونده های حقوقی خود را در دادگاه ها و مراکز قضایی با بیشترین سرعت به سرانجام برسانید.

حامد اسکندری وکیل پایه یک دادگستری در شیراز

خدمات وکیل حامد اسکندری

اینجانب حامد اسکندری وکیل پایه دادگستری و مشاورحقوقی کانون وکلای دادگستری فارس کارشناس ارشد حقوق خصوصی با بیش از ده سال سابقه کار درحوزه های مختلف حقوقی ذیل آماده خدمات رسانی به هموطنان محترم می‌باشد.

طلاق، مهریه، ملکی، اداره کار، مواد مخدر، چک، سرقت، تصادف، ارث، قتل، وکیل تجاوز، تغییر نام، قرارداد، جرایم اقتصادی، جرایم پزشکی، حقوق زنان، دیه، بانکی، سفته، ثبت برند، کلاهبرداری، شرب خمر، حضانت، جعل اسناد، کودک آزاری، نفقه، اجرت المثل، آدم ربایی، شهرداری، انحصار وراثت، اسلحه، اسیدپاشی، اختلاس، مصادره اموال، اصلاحات ارضی، علامت تجاری، جرایم رایانه ای، ارتشا، قاچاق، مزاحمت تلفنی، ربا، سقط جنین، پولشویی، اموال نامشروع، تهدید، نزاع، اخاذی، مطالبه طلب، دعاوی وقف در شیراز، دیه و تصادفات در شیراز، امور قتل.

برای کسب اطلاعات حقوقی بیشتر به اینستاگرام حامد اسکندری به آدرس: hamed_eskandari.vakil مراجعه کنید.

حامد اسکندری وکیل پایه یک دادگستری

اطلاعات تماس وکیل دادگستری حامد اسکندری در شیراز

آدرس: شیراز، فلکه گاز، صدمتر به سمت میدان اطلسی، طبقه فوقانی بانک رفاه، طبقه اول واحد 1
شماره تماس: 09171114836
ساعت کاری: 18 الی 22

اشتراک‌گذاری

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *