با وکیل تلفنی برنده محاکمه شو!

با وکیل تلفنی به آسانی برنده محاکمه شو!

مشغله های کاری فراوان و خیابان‌های شلوغ و پرترافیک شهر سبب شده تا امروزه خیلی از کارها به سوی فضای مجازی سوق پیدا کرده است. اگر زمان کافی برای بیرون رفتن ندارید، وکیل‌های تلفنی و وکیل‌های آنلاین بهترین گزینه برای مشاوره‌های حقوقی و وکالت است. با تشکر از تکنولوژی؛ اینترنت و تلفن‌های همراه، فضایی را مهیا کرده است تا از طریق سایت های حقوقی مانند وکیل تهران با ایجاد درخواست مشاوره حقوقی، با وکلای با تجربه به صورت تلفنی و حضوری مشاوره حقوقی بگیرید.

وکیل تلفنی کیست؟

وکیل تلفنی یک فرد حقوقدان آشنا با قوانین مدنی و اساسی کشور است که با داشتن مجوز وکالت، مشاوره حقوقی تلفنی به موکلین خود می دهد. او متعهد است که از حقوق موکل در دادگاه ها و مراجع قضایی دفاع کند.

وکیل تلفنی کیست

این فرد حقوقدان با تنظیم قرارداد وکیل و موکل بین خود و موکل به صورت حضوری قانونا موکل فرد شناخته می‌شود.

چند مزیت برای وکیل تلفنی

امروزه وکیل‌های تلفنی از محبوبیت خاصی در بین مردم پیدا کرده است. از جمله مزایای وکیل‌های تلفنی به صورت زیر است:

 1. دریافت مشاوره حقوقی با استفاده از وکیل‌های تلفنی بسیار راحت تر است. کافی است تا زمانی که پشت ترافیک هستید، با شماره گیری وکیل تلفنی خود، سوالات حقوقی و حدود شرعی و قانونی خود را بپرسید.
 2. هزینه کمتری دارد. مشاوره حقوقی با وکیل تلفنی نسبت به مشاوره حضوری مبلغ کمتری را دریافت می کند. تعرفه هزینه مشاوره حقوقی تلفنی توسط وکیل‌ها تعیین می‌شود و با تعرفه حق الوکاله وکیل‌های دادگستری متفاوت است.
 3. هزینه رفت و آمد به راحتی حذف می‌شود. با استفاده از وکیل‌های تلفنی برای مشاوره های حقوقی می‌توانید با خیابان های شلوغ و پرترافیک خداحافظی کنید.
 4. با وکیل تلفنی به راحتی می‌توانید در هر جا و مکانی با او تماس بگیرید. دسترسی به یک وکیل خوب و کاربلد همیشه آسان نیست! اگر شما در شهر خود وکیل حاذقی ندارید، می توانید با مراجعه به سایت وکیل تهران بهترین وکیل را شناسایی کنید و با او تماس تلفنی بگیرید. از طرفی هر شهر تنها چند وکیل حاذق دارد و شما نمی‌توانید برای یک مشاوره حقوقی از جنوب ایران به پایتخت بروید.
 5. با وکیل تلفنی یک وکیل شبانه روز داشته باشید! شما می‌توانید هر زمان که اراده کنید با وکیل خود تماس بگیرید. اتفاقات غیرمنتظره ساعت و زمان ندارد و وکیل تلفنی به شما امکان می‌دهد تا شما برای هر موقعیتی بتوانید با وکیل خود مشورت کنید.

مزایای وکیل تلفنی شامل کاهش هزینه، سهولت ارتباط و دسترسی به وکیل در هر زمانی است.

وکیل‌های تلفنی برای همه افراد است. هر فردی با معلولیت حرکتی و جسمی می‌تواند با یک تماس مشاوره حقوقی بگیرد. این افراد به دلایل محدودیت های حرکتی نمی توانند به راحتی به دفاتر وکلا در ساختمان های چند طبقه بروند.

آیا وکیل‌های تلفنی می تواند قابل اعتماد باشد؟

در مشاوره حقوقی با وکیل تلفنی، ابتدا باید هزینه را پرداخت کنید و سپس تماس با وکیل برقرار خواهد شد. در همین راستا خیلی از افراد نمی‌توانند به وکیل اینترنتی اعتماد کنند. هر روز تعداد کلاهبرداری‌ها بیشتر از هر زمان دیگری شده است و شما در تماس تلفنی با وکیل شما اطلاعات شخصی خود را به اشتراک می‌گذارید. انتخاب یک وکیل تلفنی قابل اعتماد بسیار مهم است.

اولین قدم در هنگام انتخاب وکیل تلفنی، مراجعه به سایت های معتبر مانند وکیل تهران مراجعه کنید. نماد اعتماد الکترونیک از جمله نمادهایی است که یک موسسه آنلاین در راستای اعتماد سازی کسب می‌کند.

دومین قدم برای انتخاب وکیل‌های تلفنی، شناسایی مهارت های آن ها است. سوابق وکیل مورد نظر مهارت های فرد را نشان می‌دهد. می‌توانید برای اطمینان کامل دادگاه‌های وکیل مورد نظر را پیگیری کنید. یکی از مزایای وکلا تلفنی و آنلاین وجود وب سایت های وکلاست. شما با مراجعه به این وب سایت ها می توانید نظرات دیگر کاربران را نیز بدانید.

وکیل تلفنی کجا و در چه زمانی؟

ممکن است این سوال پیش بیاید که از وکیل‌های تلفنی در چه زمانی و مکانی می‌توان استفاده کرد؟ اما این سوال جوابی ندارد.

چرا که شما در هر شرایط و مکانی می‌توانید از وکیل‌های تلفنی، مشاوره حقوقی بگیرید. زمانی که با وکیل تلفنی تماس می‌گیرید، هیچ محدودیت مکانی وجود نخواهد داشت.

یادداشت کنید!

قبل از تماس تلفنی با وکیل خود موارد زیر را در نظر بگیرید:

 1. موضوع مورد مشاوره را مشخص کنید.
 2. مدارک خود را مهیا کنید.
 3. درباره نکات کلیدی با وکیل خود صحبت کنید.
 4. در هنگام مشاوره تلفنی تمرکز کنید. بهتر است زمان مشاوره در مکان آرام و بدون حواس پرتی باشید.
 5. حاشیه گویی نکنید!
 6. میزان حق الوکاله را بپرسید. درباره همه مسائل مالی با وکیل خود صحبت کنید. اجازه ندهید هیچ موضوع مالی بین شما و وکیل ناگفته نماند.
 7. مراقب وعده‌های دروغین باشید! هیچ‌گاه همه افراد برنده نخواهند شد. وکیل موظف است تا از حقوق موکل خود دفاع کند و هیچ نتیجه برد قطعی وجود ندارد.
 8. مدت زمان انجام پروژه را با وکیل خود بررسی کنید.

وظایف وکیل‌های تلفنی

از جمله وظایف وکیل‌های تلفنی:

 1. راهنمایی‌های حقوقی و ارائه مشاوره حقوقی تلفنی
 2. اطلاعات تخصصی و قانونی را به موکل خود ارائه بدهد
 3. قراردادها و اسناد را تعیین و تنظیم می‌کند. وکیل تلفنی می تواند به شما قبل از بستن قرارداد کمک کند.
 4. ارائه مشاوره‌های حقوقی در زمینه طلاق و ازدواج همچنین در زمینه حضانت فرزندان نیز می‌توانند مشاوره دهند.
 5. ارائه اطلاعات و قوانین ملکی

تفاوت وکیل آنلاین و وکیل تلفنی

<p>وکیل آنلاین با وکیل تلفنی تفاوت دارد. طریقه ارتباط گرفتن با وکیل آنلاین به واسطه اینترنت و وب سایت است. زمان ارتباط با وکیل تلفنی شما باید با تلفن همراه یا تلفن خانه با او تماس بگیرید. همچنین شما می‌توانید با یک وکیل آنلاین در یک صفحه چت آشنا شوید و در انتها قرارداد ببندید.

تفاوت وکیل تلفنی و وکیل آنلاین

وکیل تلفنی با شما صحبت خواهد کرد و به شما مشاوره حقوقی می‌دهد و در انتها می‌توانید با او قرارداد ببندید. وکیل تهران شرایطی را مهیا کرده است تا شما به صورت آنلاین و تلفنی بتوانید در اسرع وقت با وکیل مورد نظر خود ارتباط برقرار کنید.

مشاوره آنلاین با وکیل تهران

اگر درباره مشاوره تلفنی برای کارهای حقوقی مردد هستید، نگران نباشید! کافی است به سایت وکیل تهران مراجعه کنید تا با وکیل‌های حاذق و کاربلد آشنا شوید. شما می‌توانید با مراجعه به صفحه پروفایل این وکلا، مشاوره حقوقی آنلاین و تلفنی دریافت کنید. یک مشاوره آنلاین خوب در طی سرد شدن فنجان چای، می‌تواند لذت بخش تر از آنچه تصور می‌کنید، باشد. در مشاوره آنلاین با وکیل تهران بدون معطلی و اتلاف وقت، شما با مراجعه به قسمت چت آنلاین، ارتباط خود را با وکیل مورد نظر برقرار کنید. وکیل تهران در زمینه‌هایی مانند جرایم پزشکی در شیراز، شهرداری در شیراز، مهریه و طلاق در شیراز می‌تواند به شما وکلای کاربلد معرفی کند.

نتیجه گیری درباره وکیل تلفنی

برای بررسی مسائل حقوقی، نگران روزهای تعطیل نباشید! شما زمان انتخاب وکیل‌های تلفنی، نباید نگران تعطیلی و بسته بودن دفتر وکالت و مسافرت وکیل خود باشید. چرا که شما با یک تماس در روز تعطیل، می‌توانید سوالات حقوقی خود را از او در هر جایی بپرسید. وب سایت وکیل تهران، با معرفی بهترین وکلا شهر شیراز و تهران فرصتی را مهیا کرده تا به راحتی بتوانید مشاوره حقوقی تلفنی بگیرید. پیدا کردن وکیل تلفنی خوب و مطمئن مستلزم این است که شما به یک منبع معتبر مراجعه کنید. در انتخاب وکیل باید دقت کنید که به سایت‌های کلاهبرداری نروید. در طی تماس با وکیل و دریافت  مشاوره حقوقی، شما اطلاعات شخصی خود را در اختیار وی می‌گذارید. باید مواظب سایت های نامعتبر باشید. وکیل تهران به عنوان یکی از بهترین سایت ها می تواند وکیل‌های خوبی به شما معرفی کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *