بهترین وکیل دیوان عالی کشور در شیراز

معرفی بهترین وکیل دیوان عالی کشور در شیراز به همراه آدرس و شماره تماس

سخت ترین و پیچیده ترین تخصص ها مربوط به وکیل برای دیوان عالی کشور می باشد. تخصص در این حرفه حرف اول را می زند. وب سایت تهران وکیل در جدول زیر بهترین وکیل دیوان عالی کشور در شیراز را به شما معرفی کرده است. با ما همراه شوید.

لیست بهترین وکیل دیوان عالی در شیراز

ردیفنامآدرسشماره تماس
1مسعود فریدون نژادشیراز، خیابان قصردشت، بالاتر از سه راه عفیف آباد، ساختمان پرتوی، طبقه 5 بانک پارسیان، واحد 807136267644
2حامد اسکندریشیراز، چهارراه زرگری، بلوار مطهری شمالی، روبروی دانشکده علوم و معارف قرآنی09171114836

بهترین وکیل دیوان عدالت در شیراز کیست؟

وکلای دیوان عدالت سخت ترین کار ممکن را برای دفاع دارد. از این رو باید بتوانید مجرب ترین فرد در این زمینه را پیدا کنید. در جدول فوق اسامی وکلای خوب دیوان عالی در شیراز به همراه اطلاعات آدرس و شماره تماس قرار داده شده است.

چگونه وکیل خوب دیوان عالی کشوری در شیراز پیدا کنیم؟

بهترین وکیل دیوان عالی کشور می تواند تاثیری موثر در روند پرونده داشته باشد. گروه تهران وکیل تلاش کرده تا با وکلای با تجربه و متخصصی که در شیراز در این زمینه فعالیت می کنند شما را آشنا کند. با مراجعه به جدول فوق اسامی این وکلا آورده شده است.

وکیل دیوان عدالت اداری در شیراز

اگر با اخذ وکیل دیوان عدالت اداری حکم دادگاه به تخلف نهاد مورد عقیده داده شد و تخلف دستیابی گردید، حتما باید مبلغی به عنوان خسارت از این تخلف به شاکی داده شود. تعیین حد خسارت وارد شده به شاکی در شایستگی دیوان عدالت اداری نیست و تشخیص این کار بر عهده ی دادسرا عمومی خواهد بود.

وکیل دیوان عدالت اداری در شیراز

وکیل دیوان عالی کشور چه وظایفی دارد؟

برای اینکه تشریح این پرونده ها تخصصی انجام شود از وکیل دیوان عالی کشور استفاده می شود. تعیین سرنوشت پرونده هایی که وارد این مرحله می شوند بسیار مهم است چون  در برخی موارد امکان دارد قتل غیر عمدی به وجود آمده باشد و برای فرد بیگناهی حکم اشباهی صادر شده باشد و یا فردی دچار آزار و اذیت جنسی شده باشد در چنین مواردی برای جلوگیری از تضییع حقوق افراد از دانش و مهارت یک وکیل خبره استفاده می‌شود و دانش و مهارت وکیل می تواند سرنوشت پرونده را تعیین کند. تمام این موارد به عنوان وظایف این وکلا در نظر گرفته است.

آدرس دیوان عدالت اداری شیراز

مکان دیوان عدالت شیراز تغییر کرده است و آدرس جدید آن واقع در شیراز، حافظیه، بلوار هجرت، خیابان علی ابن حمزه دوم می باشد.

سپاس از توجه شما.

اشتراک‌گذاری