لیست بهترین وکیل اسید پاشی در شیراز

لیست بهترین وکیل اسید پاشی در شیراز به همراه آدرس و شماره تماس

جرم اسید پاشی که عمدا به قصد انتقام جویی است، هم فرد و هم جامعه را مورد تهدید قرار میدهد. باید گفت: هر عمل مجرمانه ای که انجام میشود یک سری آثار سوء را بر جامعه از خود به جا می گذارد. در جدول زیر بهترین وکیل اسید پاشی در شیراز قرار گرفته است.

لیست بهترین وکیل اسید پاشی در شیراز

ردیف نام آدرس شماره تماس
1 حامد اسکندری شیراز، فلکه گاز، صدمتر به سمت میدان اطلسی، طبقه فوقانی بانک رفاه، طبقه اول واحد 1 09171114836

بهترین وکیل اسید پاشی در شیراز کیست؟

با توجه به اینکه جرم اسیدپاشی یک جرم غیر قابل بخشش می باشد و باید حتما با مجرم برخورد قطعی شود، پیشنهاد ما انتخاب بهترین وکیل اسید پاشی می باشد که به نحو احسن این موضوع را پیگیری خواهد کرد و مجرم را به مجازاتش می رساند. باید بدانید که حتی تهدید به اسید پاشی نیز جرم است و مجازات دارد.

در لینک درج شده با وکلای تجاوز در شیراز نیز آشنا خواهید شد.

وظایف وکیل اسید پاشی در شیراز چیست؟

این وکلا به طرح شکایت اسید پاشی در دادسرا یا دادگاه می پردازند. در صورت اثبات جرم اسید پاشی مجازات برای فرد در نظر گرفته می شود که معمولا در صورت ایجاد جراحت در فرد، 2 تا 10 سال حبس، در صورت ایجاد مرض دائمی یا از دست رفتن یکی از حواس فرد، حبس جنایی درجه یک و در صورت به قتل رسیدن فرد، اعدام در نظر گرفته می شود. جرم اسید پاشی یک جرم عمدی محسوب می شود و مجرم بدون توجه به قصد و نیتش مجازات خواهد شد حتی اگر نتیجه خاصی در پی نداشته باشد.

وظایف وکیل اسید پاشی در شیراز

مجازات تهدید با اسید پاشی چیست؟

مجازات تهدید به اسید پاشی 74 ضربه شلاق و یا 2 ماه تا 2 سال حبس در نظر گرفته می شود. البته تهدید به اسید پاشی بر خلاف انجام آن قابل گذشت می باشد و در صورت بخشش شاکی، پرونده به اتمام خواهد رسید. برای اثبات جرم تهدید به اسید پاشی وجود دو شاهد عاقل الزامی می باشد. جهت اطلاعات بیشتر در رابطه با جرم اسید پاشی با وکیل اسید پاشی در شیراز که اسامی آنها در جدول فوق امده است، مشورت کنید.

چه دلایلی که باعث اسید پاشی می‌شود؟

  • انتقام
  • سرقت
  • مسائل ناموسی
  • نفرت و کینه‌توزی
  • اختلافات خانوادگی
اشتراک‌گذاری